Jak skutecznie uwodzić kobiety?
Rozrywka

Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Choć uwodzenie kobiet to bardzo trudna sztuka, której większość mężczyzn uczy się przez wiele lat, to jednak są techniki, które mogą nam tu bardzo pomóc. Jak zatem skutecznie uwodzić kobiety? Co mówić i robić na randkach, a czego należy za wszelką cenę unikać?

Po pierwsze pewność siebie

Niemal wszystkich mężczyzn, którzy są uważani za atrakcyjnych dla płci przeciwnej, cechuje pewność siebie. Oczywiście mężczyźni o wysokiej samoocenie mają mniejsze problemy z nawiązywaniem kontaktu z kobietami, ale te też zwyczajnie wolą partnerów, którzy twardo stąpają po ziemi. Oczywiście i od tej zasady są wyjątki, bo są kobiety, które uwielbiają nieśmiałych mężczyzn. Trzeba jednak zaznaczyć, że najczęściej dotyczy to młodych kobiet, dopiero zaczynających wchodzić w relacje damsko-męskie. Te dojrzalsze natomiast zdecydowanie wolą, gdy mężczyzna wie czego chce i jest zdeterminowany. Niestety, łatwo tu nieco przesadzić. A jeśli kobieta uzna, że próbujący uwieść ją mężczyzna jest zdesperowany, a nie zdeterminowany, to sukces może się bardzo oddalić.

Determinacja ma znaczenie

Tu dochodzimy to drugiej bardzo ważnej kwestii, a mianowicie do determinacji. Jeśli stanowczo dążymy do wyznaczonego celu, to mamy duże szanse go osiągnąć – to dość banalna prawda, którą można zastosować właściwie do wszystkich dziedzin życia. Ale determinacja może nie tylko działać na nas wewnętrznie – może to bardzo silnie działań na kobiety. Wysyłają one często do mężczyzn różne, wykluczające się sygnały. Jednak jeśli czują, że mężczyzna jest zdeterminowany by ją zdobyć i nie poddaje się trudnościom, to jest duże prawdopodobieństwo, że z czasem ulegną tym próbom.

O różnych sytuacjach podczas uwodzenia możesz poczytać na stronie uwodzenie.org.

http://www.uwodzenie.org/

Pozytywne nastawienie 

Kobiety z reguły nie lubią pesymistów, więc trudno zdobyć kobietę bez uśmiechu na twarzy oraz wytworzenia pozytywnej aury wokół siebie. Zresztą pozytywne nastawienie będzie niezwykle potrzebne również później, na etapie budowania związku. Uśmiech oraz optymizm pomogą nam przetrwać trudności i nie popaść w rutynę w relacjach. Warto też pamiętać, że niewiele rzeczy rozbraja kobiety równie mocno, jak pełny, czarujący, męskich uśmiech. Zdarzają się oczywiście i takie kobiety, które wolą ponurych mężczyzn – ale znowu można uznać to za wyjątek potwierdzający regułę.

Umiejętna i ciekawa rozmowa

Podczas pierwszych rozmów, tematy nie powinny schodzić z neutralnego gruntu. Najlepiej gdy na początku jest to tak zwany small talk – czyli niezobowiązujące konwersacje, które pozwolą nieco się zbliżyć do siebie. Dopiero później możemy rozmawiać o pracy, rodzinie czy swoich zainteresowaniach. Jak zatem przejść z takich rozmów do konwersacji bardziej intymnych? Wielu ekspertów od uwodzenia radzi, by w pewnym momencie skierować tematykę rozmowy na… plotki o gwiazdach czy celebrytach. I wcale nie dlatego, że kobiety się tym często interesują. Po prostu plotki te zazwyczaj dotyczą romansów i życia seksualnego. Więc schodząc na tę tematykę i my będziemy mogli pewnie płynnie przejść do rozmowy o relacjach, czy nawet o życiu erotycznym.

Post Comment